fot. Dawid Gromadzki

Dodana: 16 marzec 2023 08:40

Zmodyfikowana: 16 marzec 2023 12:18

Youthstok – Białostocki Inkubator Inicjatyw Młodzieżowych

Trwa rekrutacja do programu „Youthstok – Białostocki Inkubator Inicjatyw Młodzieżowych”, inicjatywy skierowanej do młodych osób, które uczą się, studiują i mieszkają w Białymstoku. Organizatorem programu jest Fundacja Soclab w Białymstoku.   

Jesteś osobą w wieku 13-24 lata, która chciałaby zrealizować działanie/projekt/inicjatywę społeczną na dowolny temat? Zbierz zespół (3-5 osób), prześlij zgłoszenie i dołącz do programu.

Uczestnictwo w programie Youthstok to szansa na rozwinięcie pomysłu na inicjatywę podczas maratonu projektów, odbywającego się pod okiem mentorów, i otrzymanie środków finansowych na jej realizację do wysokości 1500 zł. Dodatkowo trzy zwycięskie zespoły, których inicjatywy zostaną wybrane do realizacji, otrzymają od organizatora wsparcie szkoleniowe i mentorskie, podczas wdrażania inicjatywy.

Pierwszy etap programu, maraton projektów, odbędzie się 1 kwietnia w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3. Cała inicjatywa realizowana będzie do 30 czerwca. Nie zwlekaj i zgłoś się do udziału w Białostockim Inkubatorze Inicjatyw Młodzieżowych za pomocą formularza zgłoszeniowego. Termin przesyłania zgłoszeń mija 27 marca.

Szczegóły dotyczące programu, w tym regulamin, znajdują się na stronie www.youthstok.org. Zadanie jest finansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku oraz European Municipality Network.

facebook